• Enkele reis
  • Retour

Vind een trein van Brussel naar Charleroi

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste trein ticket voor je reis

Door Trein

Vandaag

Door Trein

Morgen

Door Trein

2 Dagen

Trainline

Find billige togbilletter til Charleroi

Treinen van Brussel naar Charleroi

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle treinen van Brussel naar Charleroi.

Het traject van Brussel naar Charleroi wordt dagelijks gereden door 397 treinen vertrekkend van van de stations in Brux.-/ Brus-Centr., Etterbeek, Brux./Brus.-Luxemb., Brux./Brus.-Schuman, Brux.-Nord/Brus.-Noord, MERODE [STIB/MIVB], DIAMANT [STIB/MIVB], WERY [STIB/MIVB], MEISER [STIB/MIVB], SCHUMAN [STIB/MIVB] naar in de stations in Charleroi-Sud / Charleroi-Zuid, Marchienne-au-Pont, Roux, ROUX Rue L. Debrouckère [TEC], ROUX S.N.C.B. [TEC], CHARLEROI Ouest (M) [TEC].

De gemiddelde reisduur bedraagt 1 uur 47 min. De eerste trein vertrekt om 02:05. De laatste trein vertrekt om 01:03.

Brussel tot Charleroi door trein

Beste prijs 8,30 €
Reistijd 1 uur 42 min
Dagelijkse verbindingen 399
Eerste vertrek 02:36
Laatste vertrek 01:03
Afstand 49 km

Ticket prijs Brussel - Charleroi dagelijks

 
Vandaag
Morgen
Over 2 dagen
Over 3 dagen
Over 4 dagen
Over 5 dagen
Over 6 dagen
8,30 €
8,30 €
8,30 €
8,30 €
8,30 €
8,30 €
8,30 €
17 €
17 €
17 €
17 €
17 €
17 €
17 €
5 €
4 €
Meer
3 €
18 €
6 €
Meer

Routeoverzicht met train

Verbindingen
394
Vervoerders
1
Minimum prijs
8,30 €
Maximale prijs
19,40 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 6 uur 33 min
MERODE [STIB/MIVB] - ROUX Rue L. Debrouckère [TEC]
03:23 - 09:56
8,30 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 6 uur 29 min
DIAMANT [STIB/MIVB] - ROUX Rue L. Debrouckère [TEC]
03:27 - 09:56
8,30 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 6 uur 18 min
WERY [STIB/MIVB] - ROUX Rue L. Debrouckère [TEC]
03:38 - 09:56
8,30 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 3 uur 3 min
Etterbeek - Roux
07:34 - 10:37
8,30 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 2 uur 25 min
MERODE [STIB/MIVB] - Roux
08:12 - 10:37
8,30 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 2 uur 37 min
MEISER [STIB/MIVB] - Roux
08:45 - 11:22
8,30 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 2 uur 41 min
SCHUMAN [STIB/MIVB] - ROUX S.N.C.B. [TEC]
09:05 - 11:46
8,30 €