• Enkele reis
  • Retour

Zoek naar accommodatie met Booking.com

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste trein ticket voor je reis

Door Trein

Vandaag

Door Trein

Morgen

Door Trein

2 Dagen

Rentalcars.com

Vind goedkope autoverhuur in Dilbeek.

Reisdetails

Beste prijs 2,90 €
Reistijd 39 min
Dagelijkse verbindingen 397
Eerste vertrek 02:10
Laatste vertrek 02:01
Afstand 6 km

Treinen van Brussel naar Dilbeek

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle treinen van Brussel naar Dilbeek.

Het traject van Brussel naar Dilbeek wordt dagelijks gereden door 397 treinen vertrekkend van van de stations in Brux.-/ Brus-Centr., SIMONIS [STIB/MIVB], MEISER [STIB/MIVB], MERODE [STIB/MIVB], Koekelberg Simonis [De Lijn], Simonis, Brux./Brus.-Schuman, BRILJANT/BRILLANT [STIB/MIVB], Bockstael, Meiser naar in de stations in Dilbeek, G-BIJGAARDEN STAT [STIB/MIVB], GROOT-BIJGAARDEN [STIB/MIVB], Groot-Bijgaarden Gezellestraat [De Lijn], Groot-Bijgaarden, Sint-Martens-Bodegem, Dilbeek Station [De Lijn].

De gemiddelde reisduur bedraagt 39 min. De eerste trein vertrekt om 02:10. De laatste trein vertrekt om 02:01.

Stations van vertrek

Brux.-/ Brus-Centr.
SIMONIS [STIB/MIVB]
MEISER [STIB/MIVB]
MERODE [STIB/MIVB]
Koekelberg Simonis [De Lijn]
Simonis
Brux./Brus.-Schuman
BRILJANT/BRILLANT [STIB/MIVB]
Bockstael
Meiser
BOCKSTAEL [STIB/MIVB]
Delta
Etterbeek
Mérode/Merode
Brux./Brus.-Luxemb.
Brux.-Nord/Brus.-Noord
Brussel Noord Opstaphalte [De Lijn]
Schaarbeek Meiser Station [De Lijn]
Brux.-/ Brus.-Congr
HANKAR [STIB/MIVB]
Arcades
Watermael / Watermaal
KRUIDTUIN/BOTANIQUE [STIB/MIVB]

Stations van bestemming

Dilbeek
G-BIJGAARDEN STAT [STIB/MIVB]
GROOT-BIJGAARDEN [STIB/MIVB]
Groot-Bijgaarden Gezellestraat [De Lijn]
Groot-Bijgaarden
Sint-Martens-Bodegem
Dilbeek Station [De Lijn]

CO2-uitstoot voor deze route

Vlucht
1.995kg
Trein
0.098kg
Bus
0.476kg
Carpoolen
0.343kg
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 43 min
Schaarbeek Meiser Station [De Lijn] - Groot-Bijgaarden
07:38 - 08:21
2,90 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 38 min
Brux.-/ Brus.-Congr - Groot-Bijgaarden
08:15 - 08:53
2,90 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 36 min
Meiser - Groot-Bijgaarden
08:17 - 08:53
2,90 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 35 min
HANKAR [STIB/MIVB] - Groot-Bijgaarden
08:18 - 08:53
2,90 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 21 min
SIMONIS [STIB/MIVB] - Groot-Bijgaarden
08:32 - 08:53
2,90 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 8 min
Bockstael - Groot-Bijgaarden
08:45 - 08:53
2,90 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 30 min
Brux.-/ Brus.-Congr - Groot-Bijgaarden
08:49 - 09:19
2,90 €

Logo