• Enkele reis
  • Retour

Zoek naar accommodatie met Booking.com

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste trein ticket voor je reis

Door Trein

Vandaag

Door Trein

Morgen

Door Trein

2 Dagen

Rentalcars.com

Vind goedkope autoverhuur in Beveren.

Reisdetails

Beste prijs 2,80 €
Reistijd 44 min
Dagelijkse verbindingen 399
Eerste vertrek 02:41
Laatste vertrek 01:35
Afstand 10 km

Treinen van Antwerpen naar Beveren

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle treinen van Antwerpen naar Beveren.

Het traject van Antwerpen naar Beveren wordt dagelijks gereden door 399 treinen vertrekkend van van de stations in Anvers-Central / Antwerpen-Centraal, Anvers-Berchem / Antwerpen-Berchem, Anvers-Sud / Antwerpen-Zuid, Hoboken Berkenrodelei [De Lijn], Hoboken-Polder, Antwerpen Station Luchtbal [De Lijn], Antwerpen Station Zuid [De Lijn], Anvers-Luchtbal / Antwerpen-Luchtbal, Anvers-Noorderdokken / Antwerpen-Noorderdokken naar in de stations in Beveren, Melsele.

De gemiddelde reisduur bedraagt 44 min. De eerste trein vertrekt om 02:41. De laatste trein vertrekt om 01:35.

Stations van vertrek

Anvers-Central / Antwerpen-Centraal
Anvers-Berchem / Antwerpen-Berchem
Anvers-Sud / Antwerpen-Zuid
Hoboken Berkenrodelei [De Lijn]
Hoboken-Polder
Antwerpen Station Luchtbal [De Lijn]
Antwerpen Station Zuid [De Lijn]
Anvers-Luchtbal / Antwerpen-Luchtbal
Anvers-Noorderdokken / Antwerpen-Noorderdokken

Stations van bestemming

Beveren
Melsele

CO2-uitstoot voor deze route

Vlucht
3.135kg
Trein
0.154kg
Bus
0.748kg
Carpoolen
0.539kg
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 5 uur 13 min
Hoboken Berkenrodelei [De Lijn] - Melsele
02:08 - 07:21
2,80 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 1 uur 7 min
Hoboken-Polder - Melsele
07:32 - 08:39
2,80 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 27 min
Hoboken Berkenrodelei [De Lijn] - Melsele
09:12 - 09:39
2,80 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 37 min
Hoboken-Polder - Melsele
10:02 - 10:39
2,80 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 25 min
Hoboken Berkenrodelei [De Lijn] - Melsele
10:14 - 10:39
2,80 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 37 min
Hoboken-Polder - Melsele
11:02 - 11:39
2,80 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 26 min
Hoboken Berkenrodelei [De Lijn] - Melsele
11:13 - 11:39
2,80 €

Logo