• Enkele reis
  • Retour

Zoek naar accommodatie met Booking.com

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste trein ticket voor je reis

Door Trein

Vandaag

Door Trein

Morgen

Door Trein

2 Dagen

Trainline

Find billige togbilletter til Mechelen

Reisdetails

Beste prijs 4,10 €
Reistijd 45 min
Dagelijkse verbindingen 399
Eerste vertrek 06:44
Laatste vertrek 01:43
Afstand 22 km

Treinen van Antwerpen naar Mechelen

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle treinen van Antwerpen naar Mechelen.

Het traject van Antwerpen naar Mechelen wordt dagelijks gereden door 397 treinen vertrekkend van van de stations in Anvers-Central / Antwerpen-Centraal, Antwerpen Station Zuid [De Lijn], Anvers-Berchem / Antwerpen-Berchem, Anvers-Luchtbal / Antwerpen-Luchtbal, Ekeren, Anvers-Noorderdokken / Antwerpen-Noorderdokken, Antwerpen Groenendaallaan [De Lijn], Berchem Station Perron 13 [De Lijn], Anvers-Sud / Antwerpen-Zuid, Berchem Station Perron 2 [De Lijn] naar in de stations in Malines / Mechelen, Mechelen Bleekstraat [De Lijn], Malines-Nekkerspoel / Mechelen-Nekkerspoel, Mechelen Nekkerspoel Station [De Lijn].

De gemiddelde reisduur bedraagt 49 min. De eerste trein vertrekt om 02:10. De laatste trein vertrekt om 01:43.

Stations van vertrek

Anvers-Central / Antwerpen-Centraal
Antwerpen Station Zuid [De Lijn]
Anvers-Berchem / Antwerpen-Berchem
Anvers-Luchtbal / Antwerpen-Luchtbal
Ekeren
Anvers-Noorderdokken / Antwerpen-Noorderdokken
Antwerpen Groenendaallaan [De Lijn]
Berchem Station Perron 13 [De Lijn]
Anvers-Sud / Antwerpen-Zuid
Berchem Station Perron 2 [De Lijn]

Stations van bestemming

Malines / Mechelen
Mechelen Bleekstraat [De Lijn]
Malines-Nekkerspoel / Mechelen-Nekkerspoel
Mechelen Nekkerspoel Station [De Lijn]

CO2-uitstoot voor deze route

Vlucht
6.555kg
Trein
0.322kg
Bus
1.564kg
Carpoolen
1.127kg
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 33 min
Anvers-Central / Antwerpen-Centraal - Malines-Nekkerspoel / Mechelen-Nekkerspoel
02:05 - 02:38
4,10 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 1 uur 45 min
Antwerpen Groenendaallaan [De Lijn] - Mechelen Bleekstraat [De Lijn]
02:18 - 04:03
4,10 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 1 uur 33 min
Berchem Station Perron 13 [De Lijn] - Mechelen Bleekstraat [De Lijn]
02:30 - 04:03
4,10 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 28 min
Anvers-Berchem / Antwerpen-Berchem - Malines-Nekkerspoel / Mechelen-Nekkerspoel
06:44 - 07:12
4,10 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 15 min
Anvers-Berchem / Antwerpen-Berchem - Malines-Nekkerspoel / Mechelen-Nekkerspoel
07:11 - 07:26
4,10 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 49 min
Anvers-Sud / Antwerpen-Zuid - Malines-Nekkerspoel / Mechelen-Nekkerspoel
07:37 - 08:26
4,10 €
SNCB-logo
SNCB
Reistijd: 28 min
Anvers-Berchem / Antwerpen-Berchem - Malines-Nekkerspoel / Mechelen-Nekkerspoel
07:44 - 08:12
4,10 €

Logo